Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Zajęcia nastawione głównie na wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni okolic brzucha, pośladków i ud. Pozwalają pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej oraz ładnie wymodelować sylwetkę. Przeznaczone dla wszystkich, szczególnie dla osób rozpoczynających trenowanie. Trening o charakterze wzmacniająco-kształtującym pozwala osiągnąć płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Polecane osobom, które nie lubią skomplikowanej choreografii czy bardzo intensywnego tempa zajęć.

Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu mięśni brzucha i talii osy. Szereg ćwiczeń i różnorodne przybory wykorzystywane podczas zajęć mają na celu spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni brzucha. Zajęcia pomogą Ci poprawić kondycję oraz zdobyć piękną i smukłą sylwetkę. Każdy trening składa się z części aerobowej mającej na celu spalenie zalegającej tkanki tłuszczowej, a następnie intensywnej pracy nad mięśniami brzucha. Duża liczba powtórzeń, pogrupowana w zestawy gwarantuje osiągnięcie wymarzonego efektu. Idealne zajęcia dla osób które chcą mieć płaski brzuch!

To spokojny i bezpieczny program ćwiczeń, który wykonywać może każdy, niezależnie od wieku. Zajęcia polegają na wykonywaniu serii ruchów w sposób płynny i kontrolowany. Ich istotą jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomości swojego ciała. Podczas zajęć nauczysz się prawidłowego oddechu. Program zajęć zawiera: poprawę ruchomości kręgosłupa, wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych, rozciąganie mięśni mających tendencje do przykurczy, oraz kształtowanie postaw przyjaznych kręgosłupowi.

Kompleksowy trening poprawiający sprawność fizyczną, wytrzymałość siłową oraz kondycję. Obwód stacyjny, podczas którego angażujemy do pracy różne grupy mięśniowe pozwala na wzmocnienie wszystkich partii mięśniowych. Liczba stacji oraz dobór ćwiczeń zależy od ilości uczestników oraz ich stopnia zaawansowania.

Odprężające zajęcia w których skupiamy się na powierzchownych i głębokich mięśniach odpowiedzialnych za utrzymanie wyprostowanej sylwetki. Ćwiczenia poświęcone są rozciąganiu i rozluźnieniu wszystkich partii mięśni Zajęcia są świetną profilaktyką bólu kręgosłupa. Minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych.

Stretching
likwiduje przykurcze mięśni, które mogą być spowodowane np. siedzącym trybem pracy czy treningiem siłowym. Zajęcia prowadzone są przy spokojnej i relaksującej muzyce.

W kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza "baw się i ruszaj", bo przecież o to właśnie chodzi! Dzięki niezwykłemu połączeniu energetycznej, porywającej i motywującej muzyki w dynamicznych rytmach latynoamerykańskich z wyjątkowymi krokami dasz się ponieść euforii!Godzina dynamicznych ćwiczeń o zmiennej intensywności pozwala spalić aż 600 kcal.

Zumba zrywa z monotonią normalnych zajęć łącząc różne style tańca min.: cumbia, merengue, salsę, sambę, mambo, twist, reggaeton, flamenco, rumbę, taniec brzucha  i fitness na tym samym parkiecie w tym samym czasie. Podczas zajęć organizm wydziela mnóstwo endorfin – „hormonów szczęścia”.

Zumba to gruzińska nazwa kamienia filozoficznego, oznacza mniej więcej tyle, co: „wystarczy tylko chcieć”. Zumba to nie trening, to radość w czystej postaci. Na zajęciach nauczysz się tanecznych ruchów rodem z latynoskich parkietów, zgubisz kilka zbędnych kilogramów, wzmocnisz kondycję, a przede wszystkim wprawisz się w świetny humor. Jeśli jesteś już znudzona zwykłym aerobikiem, bądź żmudnymi ćwiczeniami na siłowni – Zumba to coś w sam raz dla Ciebie!

Grafik zajęć

MissFit - Grafik zajęć
Zajęcia w MissFit odbywają się od poniedziałku do soboty. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem oferty Studia. W zakładce Zajęcia znajdują się opisy zajęć. Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń lub przyjdź i zapytaj.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity