Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


REGULAMIN STUDIA FITNESS I TRENINGU PERSONALNEGO MISSFIT

1. Niniejszy regulamin określa prawa i obowiązki Klientów Studia MissFit z siedzibą w Wieliczce ul. Piłsudskiego 105.
2. Studio MissFit zwane dalej Studiem świadczy usługi w zakresie: zajęć fitness, zajęć na siłowni oraz porad dietetycznych. Z usług Studia mają prawo korzystać chętni, zwani dalej Klientami na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
3. W zajęciach oferowanych przez  Studio mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 rok życia i nie mają przeciwwskazań lekarskich do ćwiczeń. W przypadku zatajenia takich przeciwwskazań za pojawienie się uszczerbku na zdrowiu odpowiada klient. Studio MissFit nie odpowiada za kontuzje uczestników doznane podczas zajęć.
4. W zajęciach uczestniczyć można jedynie po opłaceniu jednorazowego wejścia lub po wykupieniu karnetu na zajęcia. Całą kwotę należy uiścić przed rozpoczęciem pierwszych zajęć na recepcji.
5. Karnety wystawione są na czas określony, łącznie z weekendami i dniami świątecznymi. Studio jednocześnie zastrzega sobie prawo iż może być ono nieczynne w okresach świątecznych.
6. Karnet ma formę imienną i nie może być udostępniany osobom trzecim bez zgody właściciela studia.
7. Studio zastrzega sobie prawo do zmian cen, godzin otwarcia, grafiku zajęć fitness, oraz likwidacji grup i odwoływania zajęć, na których jest zapisanych poniżej 5 osób.
8. Aby uzyskać fakturę za usługi świadczone przez Studio MissFit prosimy o pozostawienie pełnych danych odbiorcy. FV wydawane są w ciągu 7 dni od daty zakupu usługi - do odbioru w recepcji studia.
9. Ze względu na ograniczoną ilość osób mogących brać udział w zajęciach należy dokonywać wcześniejszej rezerwacji;
a. telefonicznie pod numerem 517 196 422
b. osobiście na recepcji
10. Nieobecność na zajęciach zarezerwowanych należy zgłaszać telefonicznie minimum 3 godziny wcześniej. W przypadku gdy klienci, którzy zapisali się na zajęcia, a następnie potwierdzili swoją obecność nie przyszli na te zajęcia, przy następnym wejściu odkreśla się im 2 wejścia, a karnety OPEN zostają skrócone o 2 dni.
11. Płatność za karnety/zajęcia - tylko gotówką według aktualnego cennika.
12. Zabrania się uczestnictwa w ćwiczeniach w przypadku złego samopoczucia oraz po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających.
13. Po przyjściu do Studia należy zameldować się w recepcji, przedstawić do skreślenia karnet lub wykupić jednorazowe wejście.
14. Ćwiczący powinni mieć ze sobą ręcznik, ubranie sportowe, czyste buty treningowe na zmianę oraz butelkę wody.
15. Wszystkie przedmioty osobiste na czas trwania treningu należy pozostawić w szatni.
16. Każdy Klient Studia zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania regulaminu Studia.
17. Wykupienie karnetu jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu Studia.

Nasze zajęcia

MissFit - Nasze zajęcia
Różnorodność zajęć oferowana przez Studio MissFit sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi prowadzone są przez ludzi z pasją, którzy pragną przekazać cześć siebie podczas zajęć. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy power, schudnąć, wyrzeźbić piękną sylwetkę, wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, popracować nad gibkością lub po prostu dobrze się bawić - koniecznie przyjdź do MissFit.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity