Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Karolina Sitkowska

Ze sportem związana od 3 roku życia. Jako nastolatka całą uwagę skupiała na nauce tańca. Brała udział w warsztatach tanecznych u najlepszych instruktorów z Polski i ze świata organizowanych m.in. przez Egurrola Dance Studio. Tańczyła hip-hop, dancehall, reggae, jazz, wacking, funky, sambę oraz zgłębiała technikę baletową w L'Art de la Dance. Przez kilka lat tańczyła w formacjach tanecznych m.in. Tamtamitutu (półfinał Mam Talent taniec afro w bodypaiting) oraz Sambaxe (samba brazylijska).

Kolejnym krokiem w jej karierze był tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej spec. narciarstwo zjazdowe nadany przez Ministra Sportu i Turystyki. Kilka lat pracowała jako instruktor Zumby i Booiaka. Pracowała również jako manager szkoły tańca i fitness w Wieliczce oraz jako account manager w Kuźni Trenerów w Krakowie. Tam też ukończyła kurs trenera personalnego z wyróżnieniem.

Zafascynowana kulturystyką oraz bodybuilding postanowiła spróbować swoich sił w Debiutach Kulturystycznych w kategorii Bikini Fitness 2015 pod okiem trenera kadry narodowej w kulturystyce.

Od 2015 roku z powodzeniem prowadzi w Wieliczce swoje Studio Fitness i Treningu Personalnego Miss Fit. Nadal zgłębia swoją wiedzę i umiejętności pod okiem najlepszych trenerów w Polsce. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją, zacięciem i powołaniem. Uznaje zasadę, że ograniczenia istnieją tylko w naszych głowach.

Ksenia Nowak

Miłośniczka aktywnego i zdrowego trybu życia, jazdy konnej, wycieczek po górach oraz snowboardu. Od 8 roku życia obijająca kolana na łyżworolkach. Od gimnazjum startująca w rozgrywkach piłki siatkowej oraz koszykówki. Od kilku lat zakochana w fitnessie, który bardziej traktuje jako pasję niż zawód. Tą niezwykłą pasją stara się podzielić ze swoimi podopiecznymi. Prowadzi zajęcia wzmacniające, step oraz mentalne typu Zdrowy Kręgosłup, Pilates czy Stretching. Wiedzę poszerza poprzez udział w licznych warsztatach, szkoleniach i konwencjach.

Jako wielbicielka zdrowego stylu życia – studiuje dietetykę.
Optymizm, dobra zabawa, duża dawka humoru oraz pozytywnej energii, wysiłek i poprawność wykonywania ćwiczeń – to właśnie jej zajęcia! Co ją najbardziej motywuje do pracy? Uśmiech i zadowolenie klientów z osiąganych efektów!

Nasze zajęcia

MissFit - Nasze zajęcia
Różnorodność zajęć oferowana przez Studio MissFit sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi prowadzone są przez ludzi z pasją, którzy pragną przekazać cześć siebie podczas zajęć. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy power, schudnąć, wyrzeźbić piękną sylwetkę, wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, popracować nad gibkością lub po prostu dobrze się bawić - koniecznie przyjdź do MissFit.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity