Kampus Wielicki, Piłsudskiego 105, Wieliczka | tel. 517 196 422 | missfitkampus@gmail.com
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Jak złapać równowagę ciała i duszy?

W zdrowym trybie życia chodzi o to, aby znaleźć balans. Balans pomiędzy zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami. Wszystko w granicach normy – wtedy będzie to cieszyć, ponadto wpłynie korzystnie wpływać ciało i duszę. Zadbaj o 6 filarów, a będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i pozytywną energią w 100%!

Bielizna Anita Active – recenzja

Jako instruktorka i trenerka nie tylko podczas swojej pracy, ale przede wszystkim na swoim treningu noszę bieliznę z kolekcji Anita Active. Zapewnia mi ona komfort podczas wykonywanych ćwiczeń. Szczególnie kiedy prowadzę zajęcia taneczne, które wymagają więcej ruchu niż zajęcia np.mentalne. Podobnie jest podczas biegania na bieżni czy w terenie. Pomimo większego ruchu stanik idealnie dopasowuje się do ciała. Szerokie ramiączka zapewniają stabilność i mocne podtrzymanie. Nie uwierają ramion pod ciężarem i nie robią bolesnych odcisków.

10 wskazówek żywieniowych na płaski brzuch

Każdy ma swoje preferencje co do rzeczy, które powinny zaleźć się w torbie treningowej. Stworzyłam listę rzeczy podstawowych na zajęcia fitness bądź siłowe.


1. Sportowe buty i skarpety
Buty sportowe czyt. nie trampki, ani baletki – chyba że idziesz na balet. Odpowiednio dobrana para powinna zapewnić Ci komfort oraz wygodę. To podstawa, ponieważ chronią Cię od kontuzji i dają wsparcie – szczególnie kiedy borykasz się z otyłością. Pamiętaj o osobnych skarpetkach na treningi oraz ich praniu po każdym treningu.

Anita Active dla kobiety aktywnej!

Oficjalnie zostałam Ambasadorką Anita Active. Jest to dla mnie duże wyróżnienie ponieważ  kolekcja ta jest bliska moim zainteresowaniom jakie wykonuję na co dzień. Tym samym będę mogła przybliżyć temat sportowej bielizny oraz jej zastosowanie w trakcie treningu siłowego, biegowego, na treningach grupowych i nie tylko. Z entuzjazmem rozpoczynam cykl wpisów przedstawiających zalety oraz ważne aspekty, wyróżniające kolekcję Anita Active. Mam możliwość dotarcia do kobiet trenujących w każdym wieku i rozmiarze. Wykorzystam to w celu zwiększenia świadomość dbania o siebie nie tylko pod kątem treningowym, ale zdrowotnym.

Nasze zajęcia

MissFit - Nasze zajęcia
Różnorodność zajęć oferowana przez Studio MissFit sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Treningi prowadzone są przez ludzi z pasją, którzy pragną przekazać cześć siebie podczas zajęć. Jeśli chcesz poczuć prawdziwy power, schudnąć, wyrzeźbić piękną sylwetkę, wzmocnić mięśnie, ujędrnić skórę, popracować nad gibkością lub po prostu dobrze się bawić - koniecznie przyjdź do MissFit.

Dowiedz się więcej


Copyright © 2017 MissFit. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt: 2infinity